Szybka naprawa – gwarancja jakości – uczciwość

Jesteśmy sprawdzoną firmą specjalizującą się w elektronice samochodowej, diagnostyce, serwisowaniu i naprawie aut. Obsługujemy teren Legnicy, Lubina i Bolesławca, a także Chojnowa, gdzie mieści się nasza siedziba. Terminowość napraw, skuteczność, jakość usług i dobra cena wyróżnia nas na rynku. Grono wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że jesteśmy w stanie wykryć i usunąć każdą usterkę. Dzięki temu udało się nam zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy mają pewność uzyskania sprawnej naprawy, fachowych porad, a przede wszystkim wysokiej jakości usług.

Posiadamy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne oraz nowoczesny sprzęt, który ułatwia nam sprawdzanie stanu technicznego, kodowanie, dostosowywanie oprogramowania do polskich warunków i szybkie usuwanie ewentualnych awarii. Dotyczy to zarówno popularnych marek samochodowych, jak również rzadkich, wyszukanych modeli aut na rynku motoryzacyjnym.


Nie szczędzimy starań, aby każde zlecenie wykonać dokładnie, ceniąc czas naszych Klientów i gwarantując przystępną cenę. Branża samochodowa jest niezwykle dynamiczna, dlatego też na bieżąco poznajemy wszystkie nowości, wdrażane technologie i śledzimy nowinki techniczne. Ciągle się uczymy, ale wiedza i doświadczenie, jakim już dysponujemy jest doceniana przez naszych Klientów. Co najważniejsze, zawsze mogą liczyć na naszą uczciwość.