Zapaliła się kontrolka Airbag –

Nie ma problemu, w ciągu paru minut zlokalizujemy usterkę i kompleksowo naprawimy cały system bezpieczeństwa Twojego samochodu. [divider]

Kiedy zapala się kontrolka AIRBAG jest pewne, że system poduszek powietrznych nie jest sprawny i nie zadziała w razie wypadku. Czy warto ryzykować- Sprawdzenie całego systemu i jego naprawa zajmie zaledwie kilka chwil, a poczucie bezpieczeństwa będzie stuprocentowe. Nie należy zwlekać z ustaleniem przyczyn włączonej kontrolki AIRBAG, może się bowiem okazać, że uratujesz swoje lub czyjeś życie.

System AIRBAG ma na celu ratowanie i ochronę życia pasażerów. Jego sprawne funkcjonowanie jest niezmiernie ważne. Przekręcając kluczyk w stacyjce sterownik dokonuje automatycznej kontroli tego systemu. Poszczególne jego elementy znajdują się w kilku miejscach, a jakakolwiek usterka jest natychmiast sygnalizowana. Kontrolka pali się stale lub włącza się co kilka minut. System jest skomplikowany i wymaga precyzyjnego ustalenia przyczyny awarii i jej skutecznego usunięcia. Samodzielna naprawa jest ryzykowna, bo może dojść do wystrzelenia poduszek, a zakup nowych i ich montaż nie jest sprawą prostą.

Przyczyny palącej się kontrolki AIRBAG mogą być różne, ale najbardziej niebezpieczną jest brak poduszki powietrznej. Okazuje się, że można oszukać komputer przez montaż rezystora, czyli takiego elementu, który symuluje obecność poduszki. Dopóki nie zostanie odnaleziony i odłączony, nowa poduszka nie będzie działać. Podobne “objawy” mogą dotyczyć uszkodzenia jednego z czujników zderzeniowych, które poddane korozji również będą powodować zapalenie kontrolki AIRBAG.

kontrolka poduszekzapaliła się kontrolka poduszek[divider]Warto zatem skorzystać z naszej fachowej pomocy, co zagwarantuje Wam pełne bezpieczeństwo. Nasi specjaliści dysponują ogromnym doświadczeniem w tej materii. Oszczędzicie czas, nerwy i pieniądze, ponieważ koszty naprawy są niewielkie.

Dodatkowo oferujemy sprzedaż i zainstalowanie emulatora czujnika zajęcia fotela pasażera, tak zwaną matę do samochodów marki: BMW, FIAT, MAZDA, MERCEDES.

ZAPRASZAMY!